Diamant Tatoo - Tetoválás Sminktetoválás Piercing Portré tetoválás

hangulatos exkluzív tetováló stúdiónkban.
A maximális 100%-os sterilitást, egyszer használatos eszközök biztosítják.
A különleges professzionális tetoválásokat, csúcsminőségű alapanyagok felhasználásával készítjük el, hogy megvalósítsuk bármelyik elképzelt mintádat.
Szolgáltatásaink:
- Régi tetoválások takarása, felújítása,
- Smink-tetoválás
- Portré tetoválás megrendelésre festése
- Intim-percing
- Hagyományos Piercing
- Vállaljuk továbbá lógóit, mezeit :
- Futball
- Jégkorong
- kézilabda
- amerikai- futball, rögbi
- NBA kosárlabda csapatoknak
Smink-tetoválás
Amit a sminktetoválásról tudni kell:
• A beavatkozás nem fájdalmas, csak egy picit kellemetlen érzés annak ellenére, hogy előtte érzéstelenítő krémmel kenik be a kontúrozni kívánt területet.
• A tetoválás élettartama 1-3 év között mozog, ez idő alatt fokozatosan elhalványul, majd nyom nélkül eltűnik.
• A választható színek skálája igen széles, rengeteg féle színárnyalat közül lehet választani attól függően melyik árnyalat illik leginkább bőrünkhöz, hajunkhoz, szemünk színéhez, a karakterünkhöz.
• Tetoválás előtt először halványan megrajzolják az egyén arcához leginkább illő szemöldök-, vagy szájkontúr-formát és ha a vendég elégedett az eredménnyel, akkor teszik tartóssá.
• A festéket egy speciális tű segítségével juttatják a bőrbe. A kontúr elkészültét követő néhány napon belül a tetovált bőrfelület felett egyfajta hegesedés alakul ki, amely időnként kicsit húzódhat, de ez a sebes réteg nagyon hamar begyógyul és magától lehámlik.
• A sminktetoválásnak káros mellékhatásai nem ismertek, de a hegesedési folyamat egyénenként változó. A seb gyógyulását elősegítendő, vazelin alapú körömvirág kenőcsöt lehet használni, ez egy gyógynövényes krém, ami biztosan nem okoz allergiát.
• Ha közvetlenül nyaralás előtt szeretnénk „megszépülni", érdemes legalább 4-5 héttel korábban megcsináltatni tartós sminktetoválásunkat, mivel a teljes gyógyulás 3-4 naptól 1-2 hétig terjed. Ez alatt az időszak alatt tilos szoláriumba, napra, és vízbe menni!
A korrekcióról: amennyiben vastagítani, módosítani szeretnénk a kész kontúrokon, a beavatkozást követő 28-30 nap múlva lehet újra felkeresni a kozmetikust.
Fontos! Csak speciális képzettségű kozmetikusok végezhetnek tartós sminktetoválást, ezért célszerű körültekintőnek lenni, és részletesen tájékozódni, hogy megfelelő, profi kozmetikust válasszunk
Az arckép vagy portré az embernek akár szobrászati, akár festészeti, akár fényképészeti műben előállított képmása. Ismérve, hogy szándékosan egy élő vagy már nem élő személy arcmásának készül.
Piercing - Intim és hagyományos
A piercing angol eredetű szó, magyar jelentése: testékszer. (Eredeti jelentése: 'áthatolás', így szigorú értelemben a piercing az a lyuk, amibe az ékszert helyezik.)
A testékszer nem a modern kor találmánya, több ősi kultúrában is megtalálhatjuk, különösen a primitív népeknél. A legelső ékszerek növényi és állati nyersanyagokból készültek, ezeket követték a sárgarézből és nemesfémből megmunkáltak. A természetes, készen talált alapanyagokat (csigák, kagylók) véséssel, karcolással tették még szebbé.
Ma az ékszerek anyaga szövetbarát orvosi fém, titán, vagy anyagában színezett nióbium. Kialakításánál arra törekednek, hogy az ékszer bőr alatti részei egyforma vastagságúak legyenek, így jobban belesimulnak a testbe.
A piercing viselését az embereknél különböző elvek indokolhatják, ezek lehetnek vallási, kulturális megfontolások, vagy mint manapság a nyugati világban elterjedt: egyszerűen csak testdíszek.
Az ősi ékszereknek nem csak díszítő funkciója volt, hanem kifejezte az egyén rangját, szerepét, vagy egy közösségbe való tartozását.
A piercing megtalálható ázsiai, afrikai és ausztráliai népeknél; észak- és dél-amerikai indiánoknál egyaránt. Például alsó részén átfúrt fülkagylójukban nehezéket viselő, a kayan-kenyah népcsoporthoz tartozó nők Sarawak malajziai tartományban; észak- és dél-amerikai indiánok körében az átfúrt alsó és néha felső ajakba helyezett tányér alakú fa ék; számos fekete bőrű népcsoporthoz tartozó nő visel az orrában ezüst-, ébenfa- vagy bambuszpálcikát.
Egyiptomban a királynők privilégiuma volt a köldökékszer, az ókori Rómában a férfiasságot jelképezte a mellbimbón átszúrt karika, XIV. Lajos korában a felsőbb osztályok hölgyeinek eleganciáját erősítette a mellékszer, a XX. század elejéig fülbevaló volt szokásos a kézművesek körében.
Etiópiában a nők alsó ajkát kislánykorukban átlyukasztják, aztán egy kis gallyat fűznek át rajta, amit egyre hosszabb darabok követnek egészen a házasságig, mikorra az ajkuk már teljesen kitágul.
Egy másik fajta piercing a mali peul törzsnél alkalmazott füllyukasztás, mely során a fülkagylót teljes íve mentén apró ezüstgyűrűkkel, vagy pedig hatalmas aranyfüggőkkel díszítették. A függők a csábítás és a gazdagság jelképei voltak.
Míg korábban többnyire a fül-, orr- és szájékszereket használták, addig ma nem nagyon van olyan testtájék, ahova nem lehetne "beszereltetni" egy bogyót, karikát. Egyre divatosabb a bőr alá beültetett, a seb gyógyulása után kidomborodó, mintát adó piercing is.
Cím: Kossuth Lajos utca 32-36 (sétáló utca)
Web: www.diamondtattoo.hu
Megközelítés:
Boráros térről 23-as busszal Erzsébet központig,
Határúti metró megállótól, 66os busszal,
Kőbánya Kispest metró állomástól 48-as busszal.